Polityka prywatności

INFORMACJE OGÓLNE 

Chcąc dopasować nasze treści do Państwa potrzeb, korzystamy na naszych stronach z technologii pozwalających nam zbierać Państwa dane osobowe. Pragniemy poinformować Państwo dokładnie co zbieramy, dlaczego to zbieramy i czego można od nas oczekiwać.

KTO JEST ADMINISTRATOREM PAŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem Państwa danych osobowych a wiec podmiotem odpowiedzialnym za to, co się z nimi dzieje, jest firma Żukowska Wnętrza Katarzyna Żukowska, ul. Rubinowicza 8 15-190 Białystok, NIP 966-155-74-25, REG. 200220244.

PO CO ZBIERAMY DANE
Korzystamy z Państwa danych osobowych, ponieważ zdecydowali się Państwo na zakup produktu w naszym sklepie internetowym WWW.KIELKWONIKI.PL, lub wyrazili Państwo zgodę na otrzymywanie informacji o naszych produktach drogą elektroniczną, lub w inny sposób przekazali nam Państwo swoje dane z wykorzystaniem strony internetowej sklepu. Sklep prowadzi działalność w oparciu o regulamin, który jest dostępny na stronie naszego sklepu.

NASI PARTNERZY
W zależności od wyboru przez Państwa sposobu dostarczenia towarów, udostępnimy Państwa dane niezbędne do realizacji dostawy towarów jednemu z następujących podmiotów:
- Grupa Furgonetka sp. z.o.o.
- DPD Polska sp. z.o.o.
- Poczta Polska S.A
- Innym podmiotom, które będą w przyszłości świadczyć usługi dostawy zakupionych przez Państwa towarów w sklepie.
W zależności od wyboru przez Państwa sposobu płatności za zakupione towary, udostępnimy Państwa dane niezbędne do dokonania płatności za zakupione  produkty następującym podmiotom:
- Blue media S.A jeżeli jako sposób zapłaty wybrali Państwo płatność online.
- Jednej ze wskazanych wyżej firm kurierskich, jeżeli jako sposób zapłaty wybrali Państwo "za pobraniem".
- Innym operatorom płatniczym, z którymi nawiążemy współpracę w celu otrzymania płatności za zakupiony produkt.
Ponadto Państwa dane będą przekazywane podmiotom, które na nasze zlecenie przetwarzają dane osobowe naszych klientów w zakresie koniecznym do hostingu stron internetowych sklepu Shoplo sp. z.o.o.
Możemy także udostępniać Państwa dane osobowe innym podmiotom z powyższych kategorii, z którymi nawiążemy współpracę.

INNI ODBIORCY
Jeśli wymaga tego od nas obowiązujące nas prawo, musimy przekazać Państwa dane osobowe uprawnionym do tego podmiotom, takim jak sądy, urzędy skarbowe czy organy ścigania.

TWOJE PRAWA
W każdym momencie przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do odpowiedniego organu nadzoru danych. Tam, gdzie podstawą przetwarzania jest Państwa zgoda, możecie ją Państwo wycofać w każdej chwili. Aby to zrobić, wystarczy wysłać informację na adres: biuro@kielkowniki.pl. Należy jednak pamiętać że nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonywanego do momentu jej wycofania.
Mają Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Dodatkowo można wnieść sprzeciw wobec przetwarzania, a także żądać przeniesienia danych. Aby to zrobić, wystarczy nas o tym poinformować wysyłając wiadomość na adres: biuro@kielkowniki.pl.


JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY PAŃSTWA DANE
Zbierane przez nas dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania zlecenia oraz trwania ewentualnych roszczeń. 

KONTAKT Z ADMINISTRATOREM PAŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH
biuro@kielkowniki.pl 
Katarzyna Żukowska, ul. Hetmańska 27/3, 04-305 Warszawa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl